Acenteliklerimiz

Sigortacılıkta uzman ve profesyonel kadromuz ile trafik sigortası ve avantajlı kasko seçenekleri sunarak zamanında ve hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına almanızda yardımcıyız.

Sigorta sektörünün öncü ve güvenilir şirketlerinden Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Eureko Sigorta ve HDI Sigorta'nın yetkili acentesi olarak çalışan acenteliğimiz, geniş ürün yelpazesiyle profesyonel sigortacılık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, sigortalarımızın kapsadıkları alan kısıtlı olmamakla beraber kasko, trafik, konut, dask, sağlık, işyeri dahil olmak üzere büyük bir yelpazeden hizmet vermekteyiz. Her türlü sigorta ihtiyaçlarınızı güleryüzlü, anlayışlı bir ortamda eksiksiz karşılayabilmeniz için varız.

Kia ve Citroën anlaşmalı marka kaskoları ile her türlü hasarda araçlarınızı Yetkili Servis güvencesi altına alıyoruz. Marka kasko onarım politikası çerçevesinde aracınızda orijinal yedek parçalar kullanılır ve uzman kadromuz tarafından onarımı yapılır. Birincil amacımız; her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Araçlarınız en iyi şekilde onarılır ve içinizde hiçbir şüpheye yer kalmaz. Ayrıca aracınızın 2.el değeri korunmuş olur.

Sigorta Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için Sigorta Danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Acenteliklerimiz