Hakkımızda

Tek-Kar Otomotiv

Hakkımızda detaylı bilgi edinin.
1991'den beri
değişmeyen kalite

Tek-Kar Otomotiv - 1991 yılından beri, Kia markasıyla yakaladığımız saygınlığımızı ve başarılarımızı, 2014 yılının Haziran ayından itibaren Citroen markasını da bünyemize katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Tek-Kar Otomotiv bugünün şartlarında ve yeni kurumsal kimliği çerçevesinde 7.000 metre kare kapalı, 7.000 metre kare açık alan olmak üzere toplam 14.000 metre kare alan içerisinde hizmetlerini "işimiz otomotiv, gücümüz siz değerli müşterilerimiz" ilkesiyle gerçekleştirmektedir.

Firmamız Kia markasında yetkili satıcı ve yetkili servis olarak, Citroen markasında ise yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Satış, servis, kaporta ve boya, yedek parça, 2.el, sigorta, lastik satışı ve oto kuaför hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Tek-Kar Otomotiv olarak temel amacımız otomotiv ile ilgili tüm konularda fark oluşturmak. Siz değerli müşterilerimizi ailemizin bireyleri gibi görür, aracınızı emanetimiz kabul eder, aracınıza sizden daha fazla özeni göstererek tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için çalışırız. Sizleri aramızda görmekten ve tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

  • 29 Yılın Deneyimi
    Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Güvenilirlik
    Tek-Kar Otomotiv güvencesiyle araçlarınızı bize emanet edebilirsiniz.
  • Uzman Kadro
    Uzman kadromuz ile otomobillerinize en iyi hizmeti sunuyoruz.